Diğer Medyalarimiz

TARIH:  HISTOIRE DE LA TURQUIE

Fransada Türkiye tarihini yalanlarla anlatarak, fransızlara ve fransızca konuşanları ikna ediyorlar. Çünkü fransızca Türkiyenin tarihini anlatan site kolaylıkla bulunmuyor. Tarihimizi neden sadece başkaları yazsın.  Artık yeter deme zamanı geldi ve fransızca Türkiye tarihi ismini taşıyan sitesini açtık.

Radio Kardeche ve Kardeş TV de Fransız tarihçisi Maxime GAUIN ile yaptığımız Türkiye tarihimizi bu siteye de ekliyoruz. Okumak istemeyen tarihimizi dinlesin veya izlesin

Sizde Fransızca bilen bir tarihciyseniz buyurun tarimimizi başkalarına yazdirmayalim

HISTOIRE DE LA TURQUIE Sitemiz i paylaşın. Fransızlar doğruyu kendi dilimizden öğrensin

 

 

Avrupadaki bekar Türklerin Buluşma sitemiz: KISMETIM.EU

Avrupada bekarlığın çaresizliğini evliler anlayamaz.  Hayat yol arkadaşınızı bulmak Türkiyede ne kadar zor olduğunu düşünüyorsanız. Bir de avrupada yaşayan Bekar – Boşanmış ( çocuklu veya çocuksuz ) – Dul kardeşlerimize düşünün. Avrupada bir Türkle evlenmek o kadar zor ki, bulamadıklarından Türkiyeye gelip evlenenlerin sayısı gittikçe artıyor.  Değerli beyefendi ve hanımefendi yokmu avrupada. Tabiki var ama hiç dusundunuzmu: Bunlar nerede bir birileriyle tanışacak. 

İŞTE SITEMIZ BURADA DEVREYE GECIYOR

Yalnızlık sizin kaderiniz değil, buyurun kismetinizi sitemizde bulun.

 

YELIZ.FR

Sanatçıların sınırı olmaz. Bu nedenle, Avrupa veya Türkiyedeki sanatçilarimiza önem veriyoruz.

YELIZ.FR Sitemiz, sanatçılarımızın yanında olmak demektir.  Avrupada bir Konser, düğün,nisan, gibi gunlerinizde bir sanatçıya ihtiyacınız var ise. Sizler için tek adres ve Tek numara veriyoruz.

Siz isteyin, grubumuzun maneceri Nurgül BECERIK, tüm isteklerinizi yerine getirir. Siz sadece isteğinizi dile getirin. Gerisi bize kalsın

Sizin önemli günlerinize neşe katmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Dünyada bir ilk detyebiliriz. Covid 19 nedeni ile, siz değerli sanatçılarımızın fan ları. Sanatçilarimizi özlediyseniz. Biz istediğiniz sanatçıyı evinize gönderelim sizler için özel konser yapsınlar.

Tek Site: YELIZ.FR – Tek Manacer NURGUL BECERIK

 

TEKNIK Sitemiz :  SAV CESUR

Fransada, fransızca,  Beyaz eşya teknisyenlerine yardım eden ve yardımlaşma tek site bizim sitemizdir. 

Sitemizin içerikleri nedir: Fransada satılan bütün markaların hata kodlar, zor arızaların çaresi, teknik bilgiler gibi bilgi bulunmaktadır. 

Sitemiz ücretli olmasına rağmen, Fransanın En büyük şirketlerde çalışan teknisyenleri dahilinde zor duruma düştüklerinde çarelerini bizim sitemizde buluyorlar.

 

ICAT ve MUCIT lerin sitesi: CODE-PROTOTYPE:

Sitemizde İnanılmaz icatlar bulabilirsiniz.  En güzel örnek. Çamaşır makinasından Elektrikli araba araba yapılması. Diğer icatları görmeye davet ediyoruz. 

 

MARBRE IMPORT EXPORT 

Türkiye Mermer Konusunda büyük servete sahiptir. Bu milli servetimizi yurt dışına exporte etmek için bu sitemiz açılmıştır. Bu sitemiz Yapım aşamasında . en kısa zamanda faliyete geçecektir. 

 

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Tabiki bu ismi korumamız gerekiyordu. Türkleri gururlandıran ne varsa burada bulabileceksiniz. Bu sitemiz Yapım aşamasında . En kısa zamanda faliyete geçecektir. 

 

TRAGAYLEZ

Ozgürlül dünyasina hos geldiniz. Bu sitemiz Yapım aşamasında . En kısa zamanda faliyete geçecektir.